Yıldız Masalı

Eski bir dolabın üzerine özenle yapıştırılmıştı. Üzerindeyse sadece "Üzgünüm sevgilim yıldızlar çağırıyor.." yazılıydı. Neden Masal koleji değilde Yıldız koleji? Ne bu yıldız merakı???

Responsive image
YAZAR
Kristin Hannah
DOSYA BOYUTU
2,99 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786053434481

PDF formatında Yıldız Masalı. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Yıldız Masalı kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Gökyüzünde her an bir yıldız doğar, bir yıldız ölür. Bu sonsuz masala kulak verenler için umut ve aşk asla uzaklarda değildir…Evliliğine yıllarca büyük emek veren Annie beklemediği bir anda kocasının başka bir kadına âşık olduğunu ve boşanmak istediğini öğrenir. Bu büyük sarsıntıyla baş etmekte güçlük çektiği için de çareyi büyüdüğü kasabaya, babasının yanına dönmekte bulur. Fakat kasvetli bulutların hâkim olduğu bu sahil kasabasında Annie'yi bambaşka çelişkiler ve romantik ikilemler beklemektedir. Bir gece çocukluk aşkı Nick ve onun duygusal bir travma atlatmış küçük kızıyla karşılaşır ve inanmakta güçlük çekse de mutluluğu yakalamak için bir şansı daha olduğunu düşünmeye başlar. Gün geçtikçe eski hayatı ile yeni hayatı arasında tercih yapacağı bir dönüm noktasına yaklaşan Annie, içinde uzun zamandır sesini duymadığı bambaşka bir kadının doğuşuna da şahit olur."Yıldız Masalı'nı, kendini sımsıcak bir coşkuya kaptırmak isteyen tüm kadınlara içtenlikle öneririm."-Washington Post Book World-"Kalbin derinliklerine inen duygularla yazılmış... Aşk ve romantizmle dolup taşan kitapları okumayı seviyorsanız Yıldız Masalı'na bayılacaksınız."-Cleveland Plain Dealer-"Nefis bir sadeliğin yanı sıra şefkatin ne olduğunu çok iyi anlatan bir hikâye."-Diana Gabaldon-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 440Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


TNT Yeni Dizi Yıldız Masalı Eylülde Ekranlarda Olucak. 'Yıldız Masalı' adlı yeni dizisinde 'rock'çı Kaya' karakterini canlandırmaya hazırlanan Gökhan Özen, "Ruhumun bir tarafı rock'çı" dedi.